Vše pro Vaše úspěšné podnikání

S čím Vám můžeme pomoci

Správa IT infrastruktury

Poskytujeme externí správu IT infrastruktury, provozované na technologiích společností Microsoft, VMware a Veeam. Naši pracovnící jsou školení a certifikovaní specialisté.

Po převzetí IT infrastruktury do správy provedeme vždy hloubkovou analýzu v oblasti stability, bezpečnosti a výkonu. Následně navrhneme a realizujeme řadu opatření a odzkoušených řešení, které dopomohou k efektivnějšímu fungování a stabilitě IT. Běžný provoz pak maximálně automatizujeme tak, aby správa byla jednoduchá a probíhala vždy podle nastavených pravidel.

Přes 90% všech činností jsme schopni provádět vzdáleně, bez nároku na rezervovaný prostor, prostředky a čas zákazníka.

Vývoj software

Služby v oblasti tvorby software poskytujeme převážně našim smluvním zákazníkům. Jedná se většinou o doplnění stávajícího business řešení o mobilní rozhraní (např. sběr a vyhodnocení dat z terénu). Ty mají podobu aplikací pro web, či pro platformy Android, iOS a Windows Mobile.

Minoritně také vytváříme komplexní třívrstvá řešení na platformě .NET, ASP.NET, SQL a Java.

Velkou částí je pak softwarová podpora ve formě skriptů pro automatizaci správy IT infrastruktury. Tu řešíme primárně na platformě PowerShell a Python.

Stavíme jednoduchá, přímočará a spolehlivá řešení s důrazem na efektivitu, spolehlivost, uživatelskou přítulnost a užitnou hodnotu.

Konzultace a dílčí realizace

V řadě případů také spolupracujeme na úrovni poskytování podpory stávajícímu IT oddělení formou konzultací a realizací dílčích projektů.

Obvykle se jedná o přípravu a nasazení různých konfiguračních skriptů, nasazení a konfiguraci infrastrukturních služeb nebo aplikací třetích stran.

Poradenství pro manažery IT

Nabízíme odbornou pomoc s výběrem vhodných technologií, které podpoří další rozvoj podnikání a zajistí dostatečnou bezpečnost a stabilitu celého prostředí.

Navrhujeme kompletní hierarchii síťového prostředí, abychom dosáhli co možná nejvyšší efektivity vynaložených prostředků a současně zajistili požadovanou úroveň dostupnosti služeb, které jsou pro naše zákazníky kritické.

Učíme správce i uživatele námi nasazených produktů, jak je správně používat a využívat nových možností, které jim přinášejí.